Intencje mszalne III Niedziela Adwentu 2020

 

PONIEDZIAŁEK

14.12.2020

Św. Jana od Krzyża

17:00 Za ++ 1. Dziękuję Panu Bogu za 18 lat życia i wszystkie dary jakimi mnie obdarzyć raczył. Proszę o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla całej rodziny

2. Łucji z okazji imienin, Wacława, Marii Kokotów, zmarłych z rodziny Jarosików i Piaskowskich

WTOREK

15.12.2020

17:00 Za ++ 1. Jadwigi, Bolesława Nawrockich w rocznicę śmierci, ks. Bogdana Poniżego i za zmarłych z rodziny

2. Alfons Cicharski w rocznicę śmierci, Stefan Kłokowski, Tomasz Dominiak

ŚRODA

16.12.2020

17:00 Za ++ 1. W 10 rocznice śmierci Heleny, Czesławy, Andrzeja, Henryka, Jana, Sławomira, Radosława Błaszczyków, siostry Wendeliny Wierzba

2. Iwonę Piaskowską, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Andrzej Jarosik, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, ks. Henryk Szwarc, Bożena Szajbe, Stanisława Muszyńska, Kazimierz Majchrzak, Marian Pawlik, ks. Bogdan Poniży, Zenon Banasiak

CZWARTEK

17.12.2020

17:00 Za ++ Kazimierz Idczak i za zmarłych z rodziny Idczaków, Wawrzyniaków, Stanisławę, Bronisława Urban i za zmarłych z rodziny
PIĄTEK

18.12.2020

17:00 Za ++ 1. Mariannę, Józefę, Kacpra, Teresę, zmarłych z rodziny Błaszczyków, Kaźmierczaków i Urbaniaków

2. Stanisława w 30 rocznicę śmierci, Marianny, Mikołaja, Dariusza, Zbigniewa, Zygmunta Derdasów i zmarłych z rodziny Plewińskich

SOBOTA

19.12.2020

17:00 O niebo i wieczną radość dla Dariusza w dniu imienin, Mariannę, Mikołaja, Zygmunta, Stanisława, Zbigniewa Derdasów, Weroniki, Walentego Karolaków, Wiesławę Kaźmierczak, Marka Banasiaka, Kazimierza Grzyba, dusze w czyśćcu cierpiące i w pewnej intencji
NIEDZIELA

20.12.2020

8:30

 

11:00

Za ++ Anielę, Antoniego Plewińskich, zmarłych z rodziny Derdasów i Muszyńskich

 

Za parafian