Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK

16.11.2020

17:00 Za ++ 1. Iwonę Piaskowską, Stanisławę Krawczyk, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Janina Szewczyk,  Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Andrzej Jarosik, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak, Antoni Teodorczyk

2. Franciszka w rocznicę śmierci, Marianny Sobczak, zmarłych z rodziny Wawrzyniaków, Wajsów, Kołatuchów, Mądrych, Kortylewskich

WTOREK

17.11.2020

Św. Elżbiety

17:00 Za ++ Mariana Otwiaska w 15 rocznicę śmierci, Czesława, Jadwigę, Franciszka, Teresę, Stanisława, Marię Otwiasków, Stanisławę, Katarzynę, Piotra, Magdalenę Urbanów
ŚRODA

18.11.2020

Św. Karoliny Kózkówny

17:00 Za ++ Stefania, Józef Rusin, Stefania Lenczewska, Halina Manke i za zmarłych z rodziny
CZWARTEK

19.11.2020

17:00 Za ++ Maria Wojtasiak
PIĄTEK

20.11.2020

Św. Rafała Kalinowskiego

17:00 Za ++ Iwonę Piaskowską, Stanisławę Krawczyk, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Janina Szewczyk,  Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Andrzej Jarosik, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Czesława Strzelczyk, Henryk Giernalczyk, Helena Cicharska, Dariusz Banasiak, Florian Jarosik, Ewa Urban, Monika Maślak
SOBOTA

21.11.2020

Ofiarowanie NMP

17:00 Za ++ Walerian, Felicja Jarosik i za wszystkie dusze
NIEDZIELA

22.11.2020

Chrystusa Króla Wszechświata

08:30

 

11:00

Za ++ Cecylia, Stanisław Gąsiorek, Stanisławy, Franciszka Urban, Jolanta, Edmund Maciak, Maria, Jan Markowscy, Jan Marek

Za parafian