Ogłoszenia duszpasterskie 24 Niedziela Zwykła 2020

  1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00 pragniemy dziękować za plony naszej ziemi. Jest to również dzień naszej parafialnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja między mszami i do godziny 15:00 o której koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. Sakrament bierzmowania w naszej parafii 30 września o godzinie 17:00. Ostatnie spotkanie z kandydatami do bierzmowania w niedzielę 27 września po mszy o 11:00.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Artur Tomasz Cierniewski z naszej parafii i Klaudia Anna Nowacka z parafii w Giżycach zapowiedź druga; Daria Barbara Cuper z naszej parafii i Robert Jan Szczygieł z parafii Łozina, zapowiedź trzecia; Patryk Józef Kaźmierczak z naszej parafii i Paulina Agnieszka Marszałek z parafii w Wielowsi, zapowiedź trzecia; Dawid Telega z naszej parafii i Katarzyna Siedlecka z parafii Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim, zapowiedź trzecia.

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz