Intencje mszalne 11 Niedziela Zwykła 2020

PONIEDZIAŁEK

15.06.2020

Bł. Jolanty Księżnej Kaliskiej

19:00 Za ++ 1. Maria Ditfeld, Tomasza Banasiaka, zmarłych z rodziny Rauków, Kasprowiaków, Bodylskich i Piwońskich

2. Stanisława w rocznicę śmierci, Krystyny, Tomasza, Weroniki Gąsiorków, Stanisława, Zbigniewa, Mikołaja, Marianny, Dariusza, Zygmunta Derdasów i zmarłych z rodziny Plewińskich

WTOREK

16.06.2020

19:00 Za ++ Helenę, Stanisława, zmarłych z rodziny Widańskich, Marię Kruszelnicką, Mariannę, Władysława Ratajczyk, zmarłych z rodziny Urbanów
ŚRODA

17.06.2020

Św. Brata Alberta

19:00 Za ++ Ks. Władysława Dymnego w 2 rocznicę śmierci, Wawrzyna Tomaszewskiego i zmarłych z rodziny
CZWARTEK

18.06.2020

19:00 Za ++ 1. Kazimierza w 1 rocznicę śmierci i Stanisława Jaźwieców

2. Aleksandrę, Edmunda, Tomasza Mizerów, Leokadię, Władysława, Weronikę, Floriana Telegów

PIĄTEK

19.06.2020

Najświętszego Serca Jezusa

19:00

 

 

Za ++ 1. Bronisław Gąsiorek, Helena, Ignacy Wojtaszek, Władysław Gmerek

2. Iwonę Piaskowską, Wacława Kokota, Stanisławę Krawczyk, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Janina Szewczyk,  Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski,  Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Andrzej Jarosik, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Janina, Czesław Możdżanowscy

SOBOTA

20.06.2020

Niepokalanego Serca Maryi

19:00 Za ++ Wiktorii, Leona, Ireny, Andrzeja Grzelaków, Katarzyny, Antoniego, Jadwigi, Stanisława Majchrzaków, Stanisławy, Józefa, Tomasza Krawczyków, Jakuba Nowackiego, Marianny, Eugeniusza Szukalskich
NIEDZIELA

21.06.2020

08:30

 

11:00

Za ++ Teresy, Marianny, Sylwestra, zmarłych z rodziny Nycków, Banasiaków, Banachów i Danielaków

Za parafian