Intencje mszalne 4 Niedziela Wielkanocy 2020

PONIEDZIAŁEK

04.05.2020

Św. Floriana

19:00

Za ++ 1. O miłosierdzie Boże dla Jadwigi w rocznicę śmierci, Czesława, Zofii, Stanisława Mielcarków, Kazimierza, Heleny, Kazimierza, Bogdana Biegańskich i za zmarłych z rodziny

2. Iwonę Piaskowską, Wacława Kokota, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Janina Szewczyk, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Hanna Kucharska, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Andrzej Jarosik, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Janina Woźniak

WTOREK

05.05.2020

19:00

Za ++ 1. Antoniego w 16 rocznicę śmierci, Stanisławę, Mariannę, Ignacego i zmarłych z rodziny Bąków, Stanisławę, Mieczysława Chwiłkowskich, ks. Bogdana Wojciechowskiego

2. Do Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej Pocieszenia intencja błagalna o deszcz od mieszkańców Sławina

ŚRODA

06.05.2020

Św. Ap. Filipa i Jakuba

19:00

Za ++ 1. Stanisław Gmerek, Monikę, Tadeusza Fornalczyk i za zmarłych z rodziny

2. Marii, Zygmunta Adamek i za zmarłych z rodziny Adamków i Owczarków

CZWARTEK

07.05.2020

19:00

Za ++ 1. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz za zmarłych z rodziny

2. Z podziękowaniem Miłosiernemu Bogu i Matce Bożej za opiekę nad rodziną, błagając o ustanie epidemii i zesłanie obfitego deszczu dla spragnionej ziemi

PIĄTEK

08.05.2020

Św. Stanisława

19:00

Za ++ 1. Teresę, Franciszka Spaleniaków, Bronisławę, Władysława Wronów

2. Iwonę Piaskowską, Wacława Kokota, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Tadeusz Banasiak, Janina Szewczyk, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Hanna Kucharska, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska, Andrzej Jarosik, Anna Świerczyk, Władysław Błaszczyk, Janina Woźniak

SOBOTA

09.05.2020

19:00

Za ++ 1. Barbary, Leona, Bernarda, Haliny Rojków, Walerii, Pawła Stanisława Jancików, Ewę Wajs, Andrzeja Wargę

2. Intencja błagalna przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z prośbą o deszcz i oddalenie epidemii od mieszkańców z ul. Kościelnej z Ołoboku

NIEDZIELA

10.05.2020

08:30

11:00

Z podziękowaniem Panu Bogu za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo dla rodziny za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Józefa

Za parafian