Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Palmowa 2020

1. Przed nami Wielki Tydzień w którym będziemy przeżywać Święte Triduum Chrystusa ukrzyżowanego, pogrzebanego i zmartwychwstałego. Msze święte od poniedziałku o godzinie 19:00. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły, nie ma adoracji.
2. Nie ma święconki w sobotę. W niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego przed śniadaniem możemy odmówić modlitwę „Poświęcenie pokarmów wielkanocnych” ( z internetu) lub jakąkolwiek przed jedzeniem.
3. Liturgia Wigilii Paschalnej w sobotę o godzinie 20:00.
4. Obowiązuje przepis o maksymalnej obecności jedynie 5 osób na liturgii, pierwszeństwo mają zamawiający intencję mszalną. Przeżywamy rekolekcje których nikt nie planował i nie mógł przewidzieć. Są jednak szansą, aby odnowić relację z Bogiem, głębiej spojrzeć na swoich bliskich, aby ich wspomagać, zadbać o zdrowie nie tylko ciała, ale przede wszystkich ducha.

Ks. Tomasz Lenczewski
Proboszcz