Intencje mszalne 2 Niedziela Wielkiego Postu 2020

PONIEDZIAŁEK

09.03.2020

17:00 Za ++ 1. Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla wszystkich kobiet oraz o radość nieba dla zmarłych członkiń z Koła Gospodarstw Wiejskich Sławina, Ołoboku i Masanowa

2. Irenę w 14 rocznicę śmierci, Jana, Małgorzatę, Wandę Mieczysława, Marię, Józefa Gawronów, Władysławę, Franciszka Hałupników, Mariana Patalasa, Marka Właśniaka i zmarłych z rodziny Wronków

WTOREK

10.03.2020

17:00 Za ++ Kazimierza, Mariannę Czubaków, Henryka Wiatrowskiego, Romana Jędrzejewskiego i zmarłych z rodziny Macholaków
ŚRODA

11.03.2020

17:00 Za ++ Krzysztofa Ślęzaka w rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
CZWARTEK

12.03.2020

17:00 Za ++ 1. Bogumiły w rocznicę śmierci, Zbigniewa Ciapierzyńskich, Stanisława Zmyślonego, Jadwigi Piaskowskiej

2. Iwonę Piaskowską, Wacława Kokota, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Zygmunt Pogoda, Tadeusz Banasiak, Janina Szewczyk,  Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Karolak, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Hanna Kucharska, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik, Halina Kobierska

PIĄTEK

13.03.2020

17:00 Za ++ Marka, Jolantę, Stanisława Właśniaków, Władysławę, Franciszka Hałupników, Irenę, Małgorzatę, Jana Gawronów, Jadwigę, Piotra Majchrzaków
SOBOTA

14.03.2020

17:00

 

Za ++ Karola w rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Pilarczyków, Gmerków, Bukowskich, Antoniego Józefiaka, Kazimierza Bogulskiego
NIEDZIELA

15.03.2020

08:30

 

11:00

Z okazji roczku Dawida z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę nad rodziną

Za ++ Łukasz Bednarek