Intencje mszalne Niepokalane Poczęcie NMP 2019

PONIEDZIAŁEK

09.12.2019

17:00 Za ++ 1. Wojciech, Bronisława, zmarli z rodziny Woźniaków, Gawronów, Stanisławę, Bronisława, zmarli z rodziny Urbanów, Widańskich, Stanisława Karolewskiego2. Stanisława w rocznicę śmierci, Marianny, Mikołaja, Zygmunta, Zbigniewa, Dariusza Derdasów i zmarłych z rodziny Plewińskich
WTOREK

10.12.2019

17:00 Za ++ Stanisławy w 7 rocznicę śmierci, Antoniego, Marianny, Jana Bąków, Stanisławę, Mieczysława Chwiłkowskich, Zofię, Mikołaja Gawronów, ks. Bogdana Wojciechowskiego
ŚRODA

11.12.2019

17:00 Za ++ Alojzego, Marii, Józefa, zmarłych z rodziny Urbaniaków, Joanny, Władysława, Grzegorza, zmarłych z rodziny Dachowskich, Łukasza Ratajewskiego, zmarłych z rodziny Wojtczaków
CZWARTEK

12.12.2019

17:00

 

Za ++ Józefa, Katarzyny Micuła, Antoniego, Agnieszki, Teresy Derów, Łucja Jeżewska i zmarli z rodziny Urbanów
PIĄTEK

13.12.2019

Św. Łucji

17:00 Za ++ 1. Łucji z okazji imienin, Wacława, Marii Kokot, zmarłych z rodziny Kokotów, Jarosików, Piaskowskich2. Iwonę Piaskowską, Mariannę Snelińską, Wacława Kokota, Jan Marek, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Zygmunt Pogoda, Tadeusz Banasiak, Janina Szewczyk, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Karolak, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Hanna Kucharska, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Marian Błaszczyk, Janina Snelińska, Andrzej Walczak, Jerzy Piaskowski, Genowefa Goszczurna, Henryk Ślęzak, Stanisław Jancik
SOBOTA

14.12.2019

Św. Jana od Krzyża

17:00 Za ++ Józef, Helena Gawron, Kazimierz Majchrzak, Bronisława, Stanisławę Urban i zmarli z rodziny
NIEDZIELA

15.12.2019

8:30

11:00

Za ++ Stanisławę w 8 rocznicę śmierci i Jana Czubaków

Za parafian