Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 30 Zwykła 2019

  1. W poprzednią niedzielę na liturgii w naszej świątyni było obecnych 55% łącznej liczby parafian.
  2. We wtorek nastąpi ostateczny odbiór Kościoła św. Jana Chrzciciela po dokonanej renowacji.
  3. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. O godzinie 11.00 procesja w intencji zmarłych, najpierw na cmentarzu nowym, potem na cmentarzu starym. Następnie Msza święta. Na godzinę 17.00 zapraszam na różaniec w intencji zmarłych przy Kościele św. Jana Chrzciciela. W dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące. Należy nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych. Nie ma dnia postnego i wieczornej adoracji.
  4. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy o 11:00.

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz