Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 21 Zwykła 2019

  1. W poniedziałek Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  2. W środę zapraszam na Odpust Matki Bożej Pocieszenia.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 11:00 pragniemy prosić o błogosławieństwo Boże dla wszystkich rozpoczynających nowy rok szkolny. Po Mszy spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mateusz Mikołaj Krawczyk z naszej parafii i Sylwia Anna Wielebińska z parafii Chynowa, zapowiedź trzecia; Joanna Katarzyna Jarosik i Paweł Gąsiorek oboje z naszej parafii, zapowiedź druga; Paulina Magdalena Mielcarek z naszej parafii i Krzysztof Krążyński z parafii Chełmce zapowiedź pierwsza; Katarzyna Beata Nieruchalska z naszej parafii i Robert Zarzecki z parafii Najświętszego Zbawiciela w Ostrowie Wielkopolskim, zapowiedź pierwsza.

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz