Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 17 Zwykła 2019

  1. W czwartek modlitwa u św. Józefa w Kaliszu w intencji rodzin i obrony poczętego życia. Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
  2. W pierwszy piątek spowiedź od godziny 18:30, adoracja do 21:00.
  3. W sobotę pragniemy wynagradzać Maryi za grzechy i zniewagi, szczególnie za bluźnierstwa dokonywane ostatnio w naszym kraju.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Przemysław Wojtasiak z Poznania i Danuta Czupryńska z naszej parafii, zapowiedź druga; Piotr Tomasz Rajca z Wielowsi i Marta Maria Sołtysiak z naszej parafii, zapowiedź pierwsza; Kasper Świcarz i Katarzyna Janaszek oboje z Wrocławia, zapowiedź pierwsza; Adrian Michalak i Oliwia Mazurkiewicz oboje z naszej parafii, zapowiedź pierwsza; Rafał Banasiak z naszej parafii i Aleksandra Juszkiewicz z parafii Brzeziny, zapowiedź pierwsza.

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz