Intencje mszalne Niedziela 18 Zwykła 2019

PONIEDZIAŁEK

05.08.2019

19:00 Za ++ 1. Leona, Barbary, Haliny, Bernarda Rojków, Andrzej Warga, Ewa Wajs

2. Iwonę Piaskowską, Mariannę Snelińską, Wacława Kokota, Jan Marek, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Zygmunt Pogoda, Tadeusz Banasiak, Janina Szewczyk, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Anna Sudoł, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Karolak, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Hanna Kucharska, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Marian Błaszczyk, Stanisław Mielcarek

WTOREK

06.07.2019

Przemienienie Pańskie

19:00 Za ++ Jadwigę w rocznicę śmierci, Jana Wajs, Mariannę, Franciszka Sobczak, Zofia Neweś
ŚRODA

07.08.2019

19:00 Za ++ Weroniki, Stefana, Józefy, Stanisława, Katarzyny, Walentego, Jadwigi, Adama Bukowskich, Marianny, Stefana Wojtysiaków
CZWARTEK

08.08.2019

Św. Dominika

19:00 Za ++ 1. Józefa w rocznicę śmierci, Kazimierę Jarosików, zmarłych z rodziny Jarosików i Madejków, Kazimierę, Stefana Cnotalskich

2. Iwonę Piaskowską, Mariannę Snelińską, Wacława Kokota, Jan Marek, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Zygmunt Pogoda, Tadeusz Banasiak, Janina Szewczyk, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Anna Sudoł, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Karolak, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Hanna Kucharska, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec, Alfons Marian Błaszczyk, Stanisław Mielcarek

PIĄTEK

09.08.2019

Św. Teresy Benedykty od Krzyża

19:00 Za ++ Mieczysława, Mariannę Wasiak, Jadwigę Gomółka, Stanisława, Weronikę Wyrwińskich
SOBOTA

10.08.2019

Św. Wawrzyńca

19:00 Za ++ Sławomir Błaszczyk w rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
NIEDZIELA

11.08.2019

8:30

11:00

Za ++ Bronisława, Józefa, Cecylię, Ludwikę Bugajów, Teofila Urbana, Mieczysława Czupryńskiego i dusze w czyśćcu cierpiące

Za parafian