Intencje mszalne Niedziela 15 Zwykła 2019

PONIEDZIAŁEK

15.07.2019

Św. Bonawentury

19:00 Za ++ Kazimierz Janicki, Kazimiera Bartczak
WTOREK

16.07.2019

NMP z Góry Karmel

19:00 O dar wiecznego szczęścia dla Marianny w 6 rocznicę śmierci i Stefana Banasiak i za zmarłych z rodziny
ŚRODA

17.07.2019

19:00 Za ++ Kazimierz, Irena, Jan, Stanisława Nieruchalscy, Ewa Tomczak
CZWARTEK

18.07.2019

19:00 Za ++ Dariusza, Marianny, Mikołaja, Zygmunta, Stanisława, Zbigniewa Derdasów, Weroniki, Walentego Karolak, Wiesławę Kaźmierczak, Krystynę Marciniak, Marka Banasiaka, Kazimierza Grzyba i dusze w czyśćcu cierpiące
PIĄTEK

19.07.2019

19:00 Za ++ Stanisław Pilarczyk
SOBOTA

20.07.2019

19:00 Za ++ 1. Joannę w 25 rocznicę śmierci i Józefa Muszyńskich, zmarłych z rodziny Janickich i Hałupników, Franciszka Rojka

2. Iwonę Piaskowską, Mariannę Snelińską, Kazimierza Domańskiego, Wacława Kokota, Jan Marek, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Zygmunt Pogoda, Tadeusz Banasiak, Janina Szewczyk, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Anna Sudoł, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Karolak, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Hanna Kucharska, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec

NIEDZIELA

21.07.2019

8:30

 

11:00

Za ++ 1. Za parafian

2. Mariannę w 1 rocznicę śmierci, Józefa Kaźmierczak

Za ++ 1. Iwonę Piaskowską, Mariannę Snelińską, Kazimierza Domańskiego, Wacława Kokota, Jan Marek, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Zygmunt Pogoda, Tadeusz Banasiak, Janina Szewczyk, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Anna Sudoł, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Karolak, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Hanna Kucharska, Łukasz Bednarek, Bożydar Jaźwiec

2. Z podziękowaniem za zdrowie Adama w 1 rocznicę urodzin, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo nad nim i całą rodziną