Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 12 Zwykła 2019

  1. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust na cmentarzu w następną niedzielę o godzinie 12:00. Po Mszy procesja do figury Serca Jezusa. Uroczystość poprowadzi ks. dr Andrzej Latoń, wikariusz biskupi, proboszcz parafii pw. św. Gotarda w Kaliszu. O posprzątanie cmentarza serdecznie proszę mieszkańców ulic Polnej i Brylińskiego z Ołoboku, a przygotowanie ołtarza mieszkańców ulic Słomkarskiej, Krótkiej i Rycerza Ratułdy.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy procesja do figury. Nie ma dnia postnego.
  3. W sobotę, w Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, gościmy w naszej parafii uczestników 21 Pielgrzymki Dzieci, Młodzieży i Rodzin z Sokolnik do Kalisza. Proszę o pomoc w przygotowaniu posiłku o 15:00 w szkole oraz przyjęcie pielgrzymów na nocleg.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Bernadetta, Teresa Ptak z naszej parafii i Joseph Finningan z diecezji Dunkeld w Szkocji, zapowiedź trzecia.

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz