Intencje mszalne Niedziela VI Wielkanocna 2019

PONIEDZIAŁEK

27.05.2019

19:00 Za ++ 1. Mariana, Stanisławę, Tomasza Rauków, Marię, Józefa Romanowskich, Leona Muszyńskiego, Andrzeja Miteli i za zmarłych z rodziny

2. Zofia w 4 rocznicę śmierci, Jana Czubak, Ryszarda Przybylskiego i za zmarłych z rodziny

WTOREK

28.05.2019

19:00 Za ++ Alojzego, Marię, Józefa i zmarłych z rodziny Urbaniaków, Joanny, Władysława, Grzegorza Dachowskich, Łukasza     Ratajewskiego i za zmarłych z rodziny Wojtczaków
ŚRODA

29.05.2019

Św. Urszuli Ledóchowskiej

19:00 Za ++ Anna, Stefan Bijaczyk, Marianna, Stanisław Małeccy, Jerzy Całka i za zmarłych z rodziny
CZWARTEK

30.05.2019

19:00 Za ++ 1. Iwonę Piaskowską, Władysława Całkowskiego, Mariannę Snelińską, Kazimierza Domańskiego, Wacława Kokota, Jan Marek, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Zygmunt Pogoda, Tadeusz Banasiak, Mieczysław Gawron, Janina Szewczyk, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Anna Sudoł, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Stanisław Świderski, Jan Karolak, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska, Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk, Sylwester Tomaszewski, Helena Świerczyk, Tomasz Krawczyk, Franciszek Rojek, Hanna Kucharska, Zofia Banasiak, Józef Bednarz

2. Jadwigę Giernalczyk w rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny

PIĄTEK

31.05.2019

Nawiedzenie NMP

19:00 Za ++ Aniela Jarosik i za zmarłych z rodziny

 

SOBOTA

01.06.2019

Św. Justyna

19:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi

 

NIEDZIELA

Wniebowstąpienie

Pańskie

02.06.2019

8:30

 

11:00

 

15:00

Dziękując za wspólnie przeżyte lata, prosząc o wstawiennictwo Świętej Rodziny, o opiekę, zdrowie, zgodę oraz błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia

Za parafian

Z podziękowaniem Bogu za 170 lat istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Ołoboku, z prośbą o błogosławieństwo dla strażaków w całej gminie i wieczne szczęście dla tych, którzy zakończyli już służbę na ziemi