Intencje mszalne Niedziela 8 zwykła 2019

PONIEDZIAŁEK

04.03.2019

Św. Kazimierza Królewicza

 

17:00

 

 

 

 

 

 

 

Za ++ 1. Iwonę Piaskowską, Władysława Całkowskiego, Mariannę Snelińską, Kazimierza Domańskiego, Wacława Kokota, Jan Marek, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Zygmunt Pogoda, Tadeusz Banasiak, Mieczysław Gawron, Janina Szewczyk, Józef Serafinowski, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Anna Sudoł, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Gertruda Stafecka, Stanisław  Świderski, Jan Karolak, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska,  Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk

2. Kazimierza, Mariannę Czubaków, Henryka Wiatrowskiego, Romana Jędrzejewskiego i za zmarłych z rodziny Macholaków

WTOREK

05.03.2019

17:00 Za ++ Teresę, Franciszka Spaleniaków, Bronisławę, Władysława Wronów
ŚRODA

06.03.2019

Popielec

11:00

 

 

 

 

 

17:00

Za ++ Iwonę Piaskowską, Władysława Całkowskiego, Mariannę Snelińską, Kazimierza Domańskiego, Wacława Kokota, Jan Marek, Andrzej Warga, Stanisławę Krawczyk, Karol Kubica, Regina Jarosik, Mieczysław Kowal, Zygmunt Pogoda, Tadeusz Banasiak, Mieczysław Gawron, Janina Szewczyk, Józef Serafinowski, Walerian Jarosik, Izabela Majchrzak, Jerzy Urban, Marianna Kaźmierczak, Anna Sudoł, Jakub Żymełka, Józef Fabrowski, ks. Bogdan Wojciechowski, Stanisław Sneliński, Gertruda Stafecka, Stanisław  Świderski, Jan Karolak, Jan Tomaszewski, Weronika Bukowska,  Radosław Błaszczyk, Piotr Giernalczyk

 

Za ++ Wiktorii, Ireny, Leona, Andrzeja Grzelaków, Katarzynę, Jadwigę, Izabelę, Antoniego, Stanisława Majchrzaków, Mariannę Szukalską, Jakuba Nowackiego

CZWARTEK

07.03.2019

17:00

 

Za ++ Helenę, Józefa Gawron, Kazimierza Majchrzaka, Stanisławę, Bronisława Urban i za zmarłych z rodziny
PIĄTEK

08.03.2019

17:00 Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych członkiń Koła Gospodyń Wiejskich z Ołoboku, Masanowa i Sławina
SOBOTA

09.03.2019

15:00

 

17:00

W intencji Kornelii Małgorzaty z okazji chrztu i 30-tych urodzin Katarzyny z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

Za ++ Mariana w 8 rocznicę śmierci, Janiny i za zmarłych z rodziny Szewczyków i Banasiaków, Łucję Kamzol, Weroniki, Jana Śniatałów

NIEDZIELA

10.03.2019

8:30

11:00

Za parafian

Za ++ Jakuba Nowackiego, Irenę, Andrzeja Grzelaków