Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Adwentu 2018

  1. Wszystkim parafianom i gościom życzę głębokiej radości z Narodzenia Jezusa Chrystusa. Niech Przychodzący z wieczności pogłębi nasze wzajemne relacje, dodaje siły w wierze i pozwoli odwzajemnić Jego miłość, a to sprawi, że będziemy gotowi na ostateczne z Nim spotkanie.
  2. Zapraszam w Wigilię na Mszę Pasterską na godzinę 21.00 i 24.00. Msze święte w Boże Narodzenie i Święto św. Szczepana o 8.30 i 11.00. W czwartek główny odpust parafialny św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Sumę o godzinie 11.00 odprawi ks. dr Włodzimierz Guzik, proboszcz parafii św. Matki Teresy z Kalkuty w Kaliszu.
  3. Odwiedziny kolędowe rozpoczniemy po Nowym Roku.
  4. W piątek nie ma postu. Przyszła niedziela jest niedzielą Najświętszej Rodziny z Nazaretu. Prośmy o wsparcie dla naszych rodzin.

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz