Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkanocy 2018

1. Dziś drugi narodowy dzień czytania Pisma Świętego. Warto znaleźć chwilę czasu i rozważyć treści Listu do Rzymian, w którym św. Paweł przynosi nam przesłanie pełne nadziei i wiary.
  2. Dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe wraz z rodzicami udają się 1 maja do Lichenia. Odwiedzimy również pocysterski Ląd, miejsce bardzo związane z Ołobokiem. Możemy dołączyć do pielgrzymki. Koszty wyjazdu to 30 zł.
  3. Policja informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym dzisiaj w godzinach 12.30 do 14.30 w związku z wyścigiem kolarskim „Szlakiem Bursztynowym”. Na godzinę 15.00 Straż Pożarna w Masanowie zaprasza do Domu Strażaka na pokaz udzielania pierwszej pomocy podczas wypadków. Będzie również możliwość rozmowy z kierownikiem KRUS z Ostrowa Wlkp. na nurtujące tematy.