Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Palmowa 2018

  1. Przed nami Wielki Tydzień w którym będziemy przeżywać Święte Triduum Chrystusa ukrzyżowanego, pogrzebanego i zmartwychwstałego. Czyż można Go zostawić samego na drodze krzyżowej, w męce i umieraniu i liczyć na spotkanie ze Zmartwychwstałym? Msze święte w tygodniu i liturgia Wielkiego Piątku o godzinie 17.00, liturgia Wigilii Paschalnej w sobotę o godzinie 20.00. Adoracja w Wielki Czwartek i Piątek do 21.00. Zachęcam do osobistych spotkań z Jezusem cierpiącym za nas.
  2. W czwartek od godziny 10.00 odwiedziny chorych.
  3. Proszę, aby mieszkańcy Masanowa i Sławina nie kupowali kwiatów na boczne ołtarze na święta. Zostaną bowiem ubrane z funduszy dostarczonych przez was.
  4. Święcenia pokarmów wielkanocnych w Masanowie o godzinie 10.00, w Ołoboku o godzinie 13.00 i 14.00

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz