Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela adwentu 2017

  1. Wszystkim parafianom życzę głębokiej radości z Narodzenia Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Niech Przychodzący z wieczności pogłębi wzajemne relacje, dodaje siły w wierze i pozwoli odwzajemnić Jego miłość, a to sprawi, że będziemy gotowi na ostateczne z Nim spotkanie.
  2. Zapraszam na Mszę Pasterską na godzinę 22.00 szczególnie dzieci i 24.00. Jutro dzień Narodzenia Pańskiego. Msze święte o 8.30 i 11.00. Podobnie będzie we wtorek w Święto św. Szczepana. W środę główny odpust parafialny św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Sumę o godzinie 11.00 odprawi ks. dr Marcin Załężny, ojciec duchowny z seminarium w Kaliszu.
  3. Rozpoczynamy odwiedziny kolędowe. Plan na najbliższy tydzień wygląda tak:

Czwartek – od 10.00 Masanów ul. Lipowa od początku do państwa Gierzów

Piątek – od 10.00 Masanów ul. Lipowa do końca

Sobota – od 10.00 Masanów ulice w kolejności: Kaliska, Brylińskiego i Młynik

  1. W piątek nie ma postu. Przyszła niedziela jest niedzielą Najświętszej Rodziny z Nazaretu. Prośmy o wsparcie dla naszych rodzin.

 

Ks. Tomasz Lenczewski

Proboszcz