Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 24 zwykła 2017

Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela 24 zwykła 2017

 

  1. Rozpoczynamy kompleksową renowację Kościoła na cmentarzu. Prace rozpoczną się wczesną wiosną 2018r. i będą trwały do połowy roku 2019.
  2. W poniedziałek św. Stanisława Kostki Patrona Polski. Ten dzień to również 75 rocznica śmierci błogosławionego kapłana Józefa Kuta. O 17.30 spotkanie przy pomniku w Sławinie. Msza święta z udziałem Szkoły Podstawowej z Ołoboku o godzinie 18.00
  3. Dziękuję za sprzątanie Kościoła mieszkańcom Sławina. Proszę o tę pracę mieszkańców Ołoboku.
  4. W dniu 26 września możemy pojechać do kina w Kaliszu na film „Fatima”. Wyjazd autokarem o godzinie 13.10 z placu przy Kościele. Cena około 20 zł., zapisy w zakrystii.
  5. Podstawowe informacje o naszej parafii, ogłoszenia, intencje mszalne możemy znaleźć na stronie internetowej www.parafiaolobok.pl
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Marta Danuta Urban, stanu wolnego, zamieszkała w Masanowie, ul. Lipowa 45 oraz Tomasz Walczak, stanu wolnego, zamieszkały w Rososzycy, ul. Kościelna 12/5. Zapowiedź druga.
  7. W środę całodzienna adoracja Najświetniejszego Sakramentu. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 9.00, po niej Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i kończymy o 19.00 Mszą Świętą.